Ayakların cildini yeniler, kaşıntıyı giderir, deodorize eder. Evosina® özütünün doğal antibakteriyel maddesi, hoş olmayan kokunun gelişmesini önler.

  • Evosina® Doğal Bitki Özü, Manuka Yağı, Mazı, Çay Ağacı Yağı ve Maclaya Özü antibakteriyel etkiye sahiptir, kaşıntı, yanma ve hoş olmayan kokuları ortadan kaldırır.
  • Hint kamışı, meşe kabuğu ve tapyoka nişastası özleri terlemeyi azaltır ve gün boyunca tazeliği korur.
  • Doğal adaptojenlerin kompleksi , cildin yerel bağışıklığını arttırır ve olumsuz çevresel faktörlere karşı daha dirençli hale getirir.
  • Ladin iğneleri, ardıç ve okaliptüsün uçucu yağlarının yanı sıra Baykal scutellaria, maral kökü ve rhodiola özlerinin dört bölümlü kombinasyonu cilt tonunu arttırır, mikro dolaşımı iyileştirir, şişliği ve rahatsızlığı hafifletir.

Sülfatlar, parabenler, ftalatlar, mineral yağ, yapay renkler ve parfümler içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Aktif içerik:

Usnat sodyum (doğal bitki özü Evosina®), ladin iğneleri yağları, manuka, arborvitae, çay ağacı, çay ağacı ve okaliptüsün uçucu yağları, makleya özleri, Hint kamışı, meşe kabuğu ve tapyoka nişastası, bir bitki özleri kompleksi ENDEMIX ™ (sagan özleri) -Bailies, Eleutherococcus, kırmızı fırça, Maral kökü, Baykal kafatası şapkası).

Tavsiye edilen kullanım şekli:

Sabah ve / veya akşam ayakların temiz ve kuru cildine uygulayın.

Sipariş Ver48 ₺