Bitkisel kompleksi ENDEMIX ™ (Endessence) içeren besleyici krem, ellerin cildini etkili bir şekilde nemlendirir, yumuşak, pürüzsüz ve kadife yapar. Cildin sıkılığını ve elastikiyetini korumaya yardımcı olur, mikro verilerin iyileşmesini hızlandırır.

Bosvelia reçinesi belirgin bir anti-enflamatuar etkiye sahiptir, çevre ve ev kimyasallarının olumsuz etkilerini azaltır.

Antepfıstığı yağı cildi tonlandırır ve besler, soyulmayı ortadan kaldırır ve yaşlılık lekelerinin gelişmesini önler.

Kolza yağı, Scutellaria baicalensis, sibirya ginsengi, maral kökü, Rhodiola tetrapartum ve Sagan dale özleri metabolik süreçleri iyileştirir, lokal bağışıklığı arttırır ve tahrişi azaltır.

Betain ve üre ile güçlendirilmiş Glucomannan kuruluk gelişimini önler ve hidrolipidik dengeyi normalleştirir. Arpa unu cildi yumuşatır ve kadife yapar.

Tavsiye edilen kullanım şekli:

Kremi ellerinizin temiz ve kuru cildine sürün, tamamen emilinceye kadar hafif masaj hareketleriyle ovalayın. Gerektiği kadar kullanın.

Aktif içerik: 

Boswellia sakızı, glukomannan, betain, antep fıstığı ve zeytinyağları, bir bitki kompleksi kompleksi ENDEMIX ™ (Sagan dale, sibirya ginsengi, kırmızı fırça, maral kök, Baykal takke).

İçindekiler (INCI): su, gliserin, setearil alkol, hidroksietilüre, sorbitan stearat, C15-19 alkan, arpa unu, hidrojene etilheksil olivat, kolza yağı, fıstık yağı, izostearil alkol, benzil alkol, hidrolize gidrozol, kahverengi yağ, zeytinyağının doymamış fraksiyonu, akasya reçinesi, gliseril laurat, ksantan zamkı, glukomannan, fenoksi etanol, betain, bitki kompleksi kompleksi ENDEMIX ™ (sagan dale, sibirya ginsengi, kırmızı fırça, maral kök, Baykal takke), sodyum benzoat, potasyum sorbat.

Sipariş Ver33 ₺