Ürün cildi nemlendirmek, ince çizgilerin ve şişkinliğin görünümünü iyileştirmek ve daha genç, daha taze bir görünüm elde etmek için tasarlanmıştır.

Alın üzerindeki ve göz kenarındaki kaz ayaklarının görünümünü iyileştirmeye yardımcı olur.

Anında mekanik kaldırma: kollajen sentezini artırır, cilt direncini arttırır ve tonunu düzeltir. Her tür kırışıklığın azaltılması (dikey ve yatay çizgiler, göz çevresindeki kaz ayakları, periyodik kırışıklıklar). Etkili ve çok düzeyli etki: cilt gençliğini destekler, nihai antioksidan koruma sağlar ve onu büyük şehir gerilimlerinden korur.

20’den fazla aktif bileşenin etkili çok seviyeli etkisi:

AKTİF BİLEŞENLER FARKLI CİLT TABAKALARINDA NASIL ÇALIŞIR? 
ELMAS TOZU İLE BİLEŞEN PEPTİTLERİN KOMPLEKSİ – yüksek derecede biyoyararlanımı olan güçlü bir antioksidanHücrelerin ömrünü uzatır, ayrıca çeşitli hasarların bir sonucu olarak DNA seviyesinde biriken hataları düzeltir: UV ışınlarına maruz kalma, oksidatif stres, mikro-iltihaplanma.

DERMAS DÜZEYİNDE:
 • MIORELAXANT, alnındaki yatay kırışıklıkları ve gözler etrafındaki kaz ayaklarını düzeltir.
 • YÜZEY HARİCİ proteinlerin toplu yapısını geri yükler (kolajen ve elastin), dikey kırışıklıkları hizalar.
 • ENZİM FİLTRE ALTEROMONAS, dış ortamdan kaynaklanan ve oksidatif stres kaynaklı toksinlerin etkisini nötrleştirir, oksidatif proseslerin gelişimini engeller.
 • Truk vernikli – antioksidan, immünomodülatör ve adaptojenik etkilere sahiptir.
 • EXTRACT ARNIKI, kandaki mikrosirkülasyonu ve hayati maddeler ile cilt beslenmesini iyileştirir, vasküler duvarın geçirgenliğini azaltır ve rosaceanın dışavurumunu azaltmaya yardımcı olan elastikiyetini arttırır.
DERM VE DAVRANIŞ DÜZEYİNDE:
 • SOYA BANTLARININ ÖZETİ, hücre bölünmesinin yavaşlama sürecini yeniler, hücre popülasyonunun genel olarak gençleşmesinden ve epidermisin ve dermisin yenilenme sürecinin başlamasından sorumludur.
EPİDERMİS DÜZEYİNDE:
 • KURILSKY ÇAY, yerel bağışıklık sistemini destekler, alerjik reaksiyon olasılığını azaltır.
 • TAVOLGA sakinleştirici bir etkiye sahiptir, kan damarlarının duvarlarını güçlendirir.
 • IVAN-TEA, epidermisteki negatif işlemlerin aktivatörlerinin üretimini düzenler, hücrelerde enerji metabolizmasını geliştirir.
 • SAGAN-DAYLA tonları, iç ve dış uyaranlara direnci arttırır, mikrosirkülasyonu normalleştirir ve cildin genel durumunu iyileştirir.
 • CAMELLIA JAPONICA TOHUM YAĞI, kolajen sentezini aktive eder, cilt elastikiyetini arttırır, dokusunu iyileştirir ve seviyelendirir.
 • ABISSIAN MUSTARD YAĞI FİTOSTEROL ESTRELERİ doku rejenerasyon süreçlerini uyarır ve cilt elastikiyetini arttırır.
 • GINSENG, cilt hücrelerinin geri kazanılmasını uyarır, tonik bir etkiye sahiptir, hücrelerin yaşam döngüsünü uzatır, enerji metabolizmasını ve hücre solunumunu iyileştirir.
EPİDERMİS VE YATAK KATMANLARINDA:
 • ALLANTOIN, anti-enflamatuar etkiye sahiptir, aktif maddelerin penetrasyonunu kolaylaştırır.
 • DOĞAL NEMLENDİRME FAKTÖRÜ (NMF) BİLEŞENLERİ su dengesini korur, transepidermal nem kaybını azaltır.
KUZEY KATMANINDA:
 • MINK OIL ideal olarak yumuşatır ve stratum korneum’u besler, lipit bariyerini yeniler.
 • SODIUM HYALURONATE (Hyalüronik Asit) cildin yüzeysel nemlendirmesini sağlar, cildin düzgün ve pürüzsüz olmasını sağlar.
 • GALAKTOARABINAN (Sibirya karaçamının polisakkariti) anında mekanik kaldırma sağlar.
 • BİTKİSEL ORİJİN FOSFOLİPİDLERİ cilt tarafından ilgili bir madde olarak algılanır: stratum korneumdaki lipitlerin restorasyonuna katkıda bulunur, transepidermal nem kaybını azaltır ve aktif maddelerin penetrasyonunu arttırır.
 • ROZMARIN stratum korneumun lipitlerini oksidasyondan korur.
 • MARKER OIL cildi yumuşatır ve nemlendirir.

Ürünlerimiz, Sülfat, paraben, ftalat, mineral yağ, sunii renkler içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Ayrıca, Experalta Platinum Cosmetellectual Cream, Glamour Russia dergisinin en iyi yüz cilt bakımı alanında2017 Güzellik Ödülü“nü kazandı! Uzmanlar ve ünlülerden oluşan titiz jüri ile elbette Glamour okuyucuları, bu kremin en iyi yüz cilt bakım ürünlerinden biri olduğu konusunda fikir birliğine vardı. Bu gerçekten büyük ve hak edilmiş bir başarı ve gurur duyulacak bir şey! Ürünümüz, cildi nemlendirmek, ince çizgilerin ve şişkinliğin görünümünü iyileştirmek ve daha genç, daha taze bir görünüm elde etmek için tasarlanmıştır.

Tavsiye edilen kullanım şekli:

Sabahları ve / veya akşamları, temizlenmiş yüz cildine hafif masaj hareketleriyle az miktarda krem ​​sürün.

1. Tek başına gündüz nemlendirici krem olarak.

2.Günlük nemlendirici kreminize ek olarak ve özellikle daha fresh bir görüntü istediğiniz özel günler için.

İçindekiler: aqua (su), mustela lutreola (vizon) yağı, setearil alkol, sorbitan stearat, kamelina sativa (kamelina) tohumu yağı, izoamil laurat, maltodekstrin, propandiyol, sukroz kokoat, galaktoarabinan, sodyum akrilat kopolimer, 1,2-heksanilolika, (tsubaki) tohum yağı, crambe abyssinica tohumu yağı fitosterol esterleri, fosfatidilkolin, allantoin, izoamil kokoat, glukoz, kaprilhidroksamik asit, butilen glikol, parfum, sorbitol, helianthus annuus (ayçiçeği tohumu) yağı, soya fasulyesi / soya / ginseng (ginseng kökü) özü, rosmarinus officinalis (biberiye) yaprak özü, swertia chirata özü, sodyum glutamat, üre, sodyum anisat, sodyum levulinat, arnika montana (arnika) çiçek özü, pentaphylloides fruticosa (tundra gülü) özü, filipendülasya ) Ayıkla,ganoderma lucidum (lingzhi mantarı) ekstresi, alteromonas ferment filtratı, hamerion angustifolium (söğüt otu) ekstraktı, ormangülü akvaryum özü, sodyum hiyalüronat, hidrolize edilmiş buğday proteini, glisin, laktik asit, sodyum PCA, pantenol, palmitoil heksil, asit 19 -pentapeptid-35, elmas tozu.