Anında gençleştirici etki sağlar: kırışıklıkları yumuşatır ve cildi iyileştirir.

Hyaluronik asidin, değerli yağlar ve kiraz ekstresi ile kombinasyonu. Kırışıklıkların anında düzelmesi, pürüzsüz ve ışıldayan bir yüz teni.

  • Özel mikrosfer kaplarında “paketlenmiş” yüksek moleküler ağırlıklı hyaluronik asit, derinin daha derindeki katmanlara nüfuz eder ve kırışıklıkları içeriden iter ve anında gençleştirici bir etki sağlar.
  • Erik, kızılcık ve tsubaki’nin (Japon kamelyalarının) değerli yağları belirgin bir besleyici ve antioksidan etkiye sahiptir, lipit bariyerinin durumunu iyileştirir, cildi yumuşatır.
  • Kiraz çiçeği özü , anti-enflamatuar ve yatıştırıcı etkiye sahiptir, fotoğraf yaşlanmasına karşı korur ve UV ışınlarına maruz kalmanın etkilerini düzeltir.
  • Elmas tozu ile bağlantılı peptidlerin kompleksi, hücrelerin yaşam döngüsünü uzatan ve DNA’da biriken hataları düzelten güçlü bir antioksidandır.

Sülfat, paraben, ftalat, mineral yağ, suni renkler içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Tavsiye edilen kullanım şekli: Yüzün, boynun ve dekolte alanının temiz cildine hafif dokunma hareketleriyle birkaç damla uygulayın. Tamamen emilene kadar bekleyin. Gerekirse, gündüz veya gece kremini kullanın.

Aktif içerik: Özel bir formda hyaluronik asit, erik yağı, kızılcık yağı, tsubaki (Japon kamelyası) yağı, vişne yaprakları yüksek oranda biyoaktif özü, vernikli tinder, elmasla ilgili peptitlerin bir kompleksi, vizon yağı.

Sipariş Ver158 ₺