Yavaşça keratinize partikülleri pul pul döktürür, cildi parlatır, gözenekleri açar ve doku solunumunu iyileştirir.

  • Lüks Exfoliant hassas ve tahrişe eğilimli ciltler dahil olmak üzere tüm cilt tiplerinin çok kademeli ve yumuşak olarak temizlenmesini sağlar: sebumu ve ölü hücreleri nazikçe ortadan kaldırır, gözenekleri açar. Bu sayede cilt nefes almaya başlar ve daha pürüzsüz bir hal alır.
  • Lüks Exfoliant, donukluğu, kuruluğu ve düzensiz cilt tonunu tamamen ortadan kaldırır. Ancak, aynı zamanda, mekanik eksfoliye edicilerden farklı olarak, cildi kurutmaz veya zedelenmez.
  • Aktif bileşenler, cildin cilalanmasından ve soyulmasından sorumludur: çam fıstığı ve doğal kehribar cildin dokusunu iyileştirir ve ölü hücrelerin pullarını temizler.
  • Bitkisel özlerin kompleksi, cildin tahriş olma eğilimini ve kızarıklığını azaltır.
  • Badem ve zeytinyağları, aşırı kurumayı ve gerginlik hissini önler. 
  • Badem yağı, Centella asiatica ve yeşil çay, cildi anında canlandırır ve yenilenen cilt tabakasını besler.

Sülfat, paraben, ftalat, mineral yağ, suni renkler içermez. Hayvanlar üzerinde test edilmemiştir.

Tavsiye edilen kullanım şekli:

Yüze göz çevresinden kaçınarak yüze az miktarda uygulayın. 2-3 dakika masaj yapın, bol ılık suyla yıkayın. Haftada 1-2 kez kullanın.

Aktif içerik:

Highlander Japon, meyankökü çıplak, papatya çiçeği, butilen glikol, yeşil çay, biberiye, kehribar, Baykal skullcap, parfüm, Centella asiatica, gliserin-8 badem yağı eteri, gliserol-8-zeytinyağı eter fındık, polietilen bodur, karbamid, inülin, karbomer, L-arjinin, su, sodyum lauroilmetil izetiyonat, sorbitol, kokoamphoasetat sodyum, lauril hidroksi sülfat, hidroksimetil glisinat sodyum, sodyum benzoat.

İçindekiler (INCI): aqua (su), sodyum lauroil metil izetiyonat, sorbitol, sodyum kokoamforasetat, polietilen, loril hidroksisültain, üre, inulin, karbomer, L-arginin, sodyum hidroksimetillisat, prunus amigdalus dulit tuzu 8 ester, zeytinyağı (olea europea) gliserin-8 ester, D-pantenol, pinus sibirica (siberian çamı) taş tozu, amber tozu, sodyum benzoat, parfum, centella asiatica özü, scutellaria baicalensis (baikal skullcap) kök ekstresi, polygonum cuspidatum (japon knotweed) kök ekstresi, glycyrrhiza glabra (meyankökü) kök ekstresi, chamomilla recutita (matricaria) çiçek ekstresi, butilen glikol, kamelya sinensis (yeşil çay) yaprağı ekstresi, rosmarinus officinalis (rosemary) yaprağı ekstresi.

Sipariş Ver 55 ₺