Healthy Kapsül, yüksek seviyede fiziksel enerji ve zihinsel performansı sürdürmenize destek olmak için vücudunuzun ihtiyaç duyduğu Ginseng, geniş vitamin grubu, mineraller ve eser elementleri içerir.

Biyolojik ritimler (biyoritimler), tüm organlarının en verimli şekilde çalışmasını ve kaynakların en ekonomik şekilde kullanılmasını sağlar. Biorhythms, günlük, aylık ve mevsimsel olabilir, ancak tümü, vücudun fizyolojik rezervlerinin tamamen restorasyonunu sağlayan alternatif fonksiyonel aktivite ve organların ve sistemlerin gevşetilmesiyle karakterize edilir.

Healthy Rhythms ” tamamen alışılmadık bir vitamin-mineral kompleksidir. “ Healthy Rhythms ” nin bileşimindeki tüm vitaminler, mikro elementler ve şifalı bitkiler aynı anda sağlığımızın eşit derecede önemli iki bileşenini etkileyecek şekilde seçilmiştir. Bir yandan, “ Healthy Rhythms ”, temel vitaminlerin, vitamin benzeri maddelerin ve iz elementlerin açığını doldururken, diğer yandan, vücudun biyolojik ritimlerinin uyumuna katkıda bulunur.

Sabah formülü: arttırılmış aktivite, genel ton ve performans

Sabah formülü “sağlık ritimleri” nin bileşimi, gerekli tüm vitaminlerin yanı sıra, ton ve verimin restorasyonuna katkıda bulunan benzersiz bitkisel içerikleri içerir. Bunlar, karotenoid likopenin antioksidan etkisi olan ısırgan otu yapraklarından ve yeşil çaydan yapılan tonik bir madde olan sibirya ginsenginin yumuşak doğal adaptojenleridir. Kapiler koruyucu ve detoksifikasyon etkisine sahip bileşik dihidroqueretin.

Akşam formülü: uygun dinlenme ve iyileşme

Healthy Rhythms” nin akşam formülü, vücuda hücrelerin onarımı için gerekli olan en önemli eser elementleri ve bitki bazlı vitamin benzeri maddeleri sağlayan karmaşık bir fitomiyum takviyedir. Formül ayrıca hafif bir yatıştırıcı ve idrar söktürücü etkiye sahip, tonik ve gençleştirici etkiye sahip özel bir fitocomplex içerir. Ek olarak, akşam formülü, inaktif kurutulmuş bütün maya hücreleri (Saccharomyces cerevisiae) ve doğal bir gıda formunda arttırılmış bir selenyum ve molibden dozajından oluşan benzersiz bir kompleks ile üretim sırasında minerallerin ve besinlerin iyileştirici özelliklerinin korunmasını sağlayan zenginleştirilmiştir. Maral boynuzlarından gelen tozun immün uyarıcı bir etkisi vardır ve metabolik süreçleri arttırır.

Tavsiye edilen kullanım şekli:

Yetişkinler tarafından her sabah Sabah Formülünden 1 kapsül, her akşam Akşam Formülünden 1 kapsül yemeklerle veya suyla alınması tavsiye edilir.

Aktif içerik: 

(Sabah Formülü – Açık Renk Kapsüller): Vitamin karışımı (L-askorbik asit, Nikotinamid, D-alfa-tokoferil asetat, D-pantotenat kalsiyum, Piridoksin hidroklorür, Riboflavin, Tiamin hidroklorür, Retinil asetat, Pteroilmonoglutamik asit, D-Biotin, Fillokuinon, Siyanokobalamin, Kolekalsiferol), Hidroksipropil metil selüloz kapsül, Standardize likopen, Sibirya ginsengi*, Oolong çayı, Beta karoten, D-alfa-tokoferil asetat, Para aminobenzoikasit, Ubikinon, Sahil çamı kabuk ekstresi, Pteroilmonoglutamik asit

(Akşam Formülü – Koyu Renk Kapsüller): Mineral karışımı (Ferroz sülfat, Çinko sitrat, Bakır sülfat, Manganez sülfat, Potasyum iyodür, L-selenometionin), Kedi otu, Kapsül (Hidroksipropil metil selüloz, Renklendiriciler: Titanyum dioksit, Klorofilinlerin bakır kompleksleri), Kırk kilit otu, Geyik boynuzu tozu, L-selenometionin, Çinko sitrat, Sodyum molibdat, Krom pikolinat


Sabah formülü

premix H33802 / 1 (C vitamini, nikotinamid, E vitamini, B6, B1, B2, A, folik asit, biotin, K vitamini, pantotenik asit, B12, D3 vitaminleri), likopen, sibirya ginsengi özü, yeşil çay ekstresi, beta karoten, E vitamini, para-aminobenzoik asit, koenzim Q10, lavitol (dihidroqueretin), D3 vitamini, A vitamini, folik asit.

1 kapsül içerir:

İSİM  AĞIRLIK MG % CPN *
A vitamini (Retinol Asetat) 1.14 mg 142.5 **
D3 Vitamini (Kolekalsiferol) 13,2 mcg 264 **
E vitamini (alfa-tokoferol asetat) 19.4 mg 194 **
K1 Vitamini (filokinon) 72 mcg 60
B1 Vitamini (Tiamin Hidroklorür) 1,5 mg 107 **
B2 Vitamini (Riboflavin) 1,53 mg 96
B6 Vitamini (Piridoksin Hidroklorür) 1,9 mg 95
B12 Vitamini (Siyanokobalamin) 3.23 mcg 323 **
C Vitamini (Askorbik Asit) 106 mg 177 **
PP Vitamini (Nikotinamid) 14.7 mg 82
B9 Vitamini (Folik Asit) 0.545 mg 272.5 **
B5 Vitamini (Kalsiyum Pantotenat) 5.23 mg 87.2
H Vitamini (D-Biotin) 120 mcg 240 **
likopen 4 mg 80
Beta karoten 4.95 mg 99
dihirokuersetin 8,7 mg 34.8
Para-aminobenzoik asit 16.2 mg 16.2
Eleutherosides B + E 0,28 mg 28

* RSNP – günlük alım yapılması önerilir.
** ESEGT için izin verilen üst tüketim seviyesini aşmaz.

Akşam formülü

CustoMix Mineraller vitamin-mineral premiks (demir, çinko, bakır, manganez, inositol, iyot, selenyum), adaçayı özü, kediotu özü, at kuyruğu özü, Lalmin Mo 2000 ™ (inaktif molkaden içeren Bay Sakkaromyces cerevisiae mayası), Baykal kask özü Fucus, çinko sitrat, Lalmin Se 2000 ™ (selenometiyonin formunda selenyum içeren inaktive Saccharomyces cerevisiae mayası), mangan asparaginat, krom pikolinat)

1 kapsül içerir:

İSİM  AĞIRLIK MG % CPN *
bakır 0.73 mg 73
iyot 117 mcg 78
demir    10.7 mg 76.4
manganez 2 mg 100
selenyum 80 mcg 114 *
çinko     13 mg 87
molibden 75 mcg 107 *
krom 200 mcg 400 *
baicalin 3,3 mg 33

* RSNP – günlük alım yapılması önerilir.
** ESEGT için izin verilen üst tüketim seviyesini aşmaz.