Tek bir rujda kalıcı renk ve dudak bakımı: mutlak konfor ve kendine güven için krem ​​formülü.

Zengin, canlı renkler ve hafif kremsi doku – gün boyunca konfor ve güven! Cilde dikkatlice bakım yapan Sibirya meyveleri – kuşburnu, kızılcık ve böğürtlen – özleri içerir.

  • Derin, zengin ve eşit bir ton verir,
  • Yayılmaz,
  • Ton yoğunluğunu korur,
  • 8 saate kadar sıkışma hissi vermeden dudaklara rahatlık hissi verir *
  • Dudakların cildini nemlendirir ve yumuşatır,
  • Yumuşak kremsi bir dokuya sahiptir,
  • Siberian Wellness ürünleri ile atıştırmalıklara karşı dayanıklıdır,

ENIGMA % 94,2 DOĞAL KÖKENLİ MADDELERDEN OLUŞMAKTADIR.

Bu ürün hayvanlar üzerinde test edilmemiştir. Sülfatlar, parabenler, ftalatlar, mineral yağ içermez.

* Tüketici test sonuçlarına göre.

Tavsiye edilen kullanım şekli:  Ruju dudaklarınıza sürün. İsterseniz bir fırça kullanabilirsiniz.

Depolama koşulları: +5 ila +25 ° C arası sıcaklıkta saklayın.
Açıldıktan sonra raf ömrü: 6 ay.

DOĞAL KÖKENİN BİLEŞENLERİ:
Kızılcık özü cildi nemlendirir ve çevrenin zararlı etkilerinden korumaya yardımcı olur.
Kuşburnu özü gençleştirici ve yenileyici etkiye sahiptir.
Böğürtlen özü cildi tonlar, elastikiyet verir.
Farmasötik papatya çiçeği özütü (azulen çiçeklenme özütünün aktif maddesi) anti-enflamatuar, iyileştirici, anti-alerjik etkiye sahiptir, UV radyasyonuna karşı korur.
Frezya çiçeği özü cilt elastikiyetini geri kazandırır, vitamin ve nemlendirici etkiye sahiptir, kuruluğu ve soyulmayı önler.
Lavanta çiçeği özü cildi yeniler, tonlar ve düzeltir.
Nane yaprağı ekstresi nemi korumaya yardımcı olur, cildi ferahlatır ve uyandırır, savunmaları harekete geçirir.
Monarda Yaprağı Ekstresi – antioksidan etkiye sahip bir anti-enflamatuar ajan.
Biberiye officinalis yaprağı ekstresi bakterisidal, dezenfektan ve antifungal özelliğe sahiptir.
Buz mantar özü – doğal kaynaklı, hyaluronik aside göre önemli ölçüde üstün bir bileşen. Cildi etkili bir şekilde nemlendirir, yaşlanma karşıtı, nem tutucu, antioksidan ve antikuperoz özelliklerine sahiptir.

GÜVENLİ SENTETİK BİLEŞENLER:
Propilen glikol dikaprilat / dikaprat (propilen glikol dikaprilat / dikaprat) cilde pürüzsüzlük hissi veren yumuşatıcıdır. Belirtildiği şekilde kullanıldığında kesinlikle güvenli bir bileşendir. Petrol ürünlerinin sentezinin bir sonucu olarak elde edilir. Tamamen biyolojik olarak parçalanabilir.
PARAFİN Talimatlara uygun kullanıldığında kesinlikle güvenli bir bileşen. Rafine edilmiş bir ürün olan doymuş asiklik hidrokarbonların bir karışımı. Rujlarda, rimellerde, dekoratif kalemlerde kalınlaştırıcı bir bileşen olarak kullanılır. Toksik değildir.
ÖZOKERİT
Belirtildiği şekilde kullanıldığında kesinlikle güvenli bir bileşendir. Petrol ürünü. Rujlarda bağlayıcı ajan, emülsiyon stabilizatörü, kıvam arttırıcı, viskozite regülatörü olarak kullanılır. Fizyoterapide (ozokerit tedavisi) yaygın olarak kullanılmaktadır.
FENOKSİETANOL (FENOKSİETANOL)
Koruyucu, güçlü bir antibakteriyel ajan ve antiseptik. Parabenler yerine kullanılır. Hem cilde uygulandığında hem de ağızdan alındığında kesinlikle güvenlidir *.
ETİLEN VE propilen
Kopolimeri (etilen / propilen kopolimeri ) Film oluşturucu polimer. Belirtildiği şekilde kullanıldığında kesinlikle güvenlidir.
VİNİL DİMETİKON (VİNİL DİMETİKON / METİKON SİLİSESKİOKSAN ÇAPRAZPOLİMER)
Belirtildiği şekilde kullanıldığında kesinlikle güvenli bileşen. Silikon dioksit parçacıkları ile kaplanmış bir elastomerdir, dekoratif kozmetiklerin yapışkanlığını azaltmaya yardımcı olur. Mükemmel emici özelliklere sahiptir, bu nedenle paspas maddelerinde aktif olarak kullanılır. Bileşimlerinde vinil dimetikona sahip kozmetikler, ciltte ipeksi, kadifemsi bir his bırakır ve kusurları iyi maskeler.
DİMETİKON
Silikon sınıfına ait kimyasal polimer, tatsız ve kokusuz renksiz şeffaf bir sıvı. Viskozite dengeleyici. Belirtildiği şekilde kullanıldığında kesinlikle güvenlidir. Yumuşatıcı olarak çalışır: cildin yüzeyine yayılır, keratinize epidermal pullar arasındaki boşluğu doldurur ve nemi korumak için bir bariyer oluşturur. Küçük kırışıklıkları doldurabilir ve böylece cildin görünümünü iyileştirebilir – dimetikon ile fon uyguladıktan sonra, daha düzgün görünür ve yumuşar.
Etilheksilgliserol
Gliserol monoalkil eter, renksiz sıvı. Tahıl bitkilerinden yapılır. Paraben analogları ile karşılaştırılabilecek en güçlü “yeşil” koruyuculardan biridir. Formaldehit yaymaz. Geniş bir pH aralığında kullanılabilir. Kozmetiklerde tavsiye edilir:
– cilt ürünlerinde yumuşatıcı olarak;
– emülsiyonun dokunma duyumlarını geliştiren bir katkı maddesi;
– gram-pozitif bakterilere karşı aktif olan deodorant katkı maddesi.
Glikoller ve alkoller gibi diğer antimikrobiyal ajanların aktivitesini arttırır. Cildi nemlendirmeye yardımcı olur.

DOĞAL PİGMENTLER:
TİTANYUM DİOKSİT
Nispeten güvenli bileşen. Dekoratif kozmetik üretiminde kullanılır. AB mevzuatı 1223/2009 ve TR TS 009/2011 uyarınca, konsantrasyon sınırlaması olmaksızın beyaz pigment olarak kullanım için onaylanmıştır.
DEMİR OKSİT (DEMİR OKSİT)
Doğal güvenliğe yakın bir dizi farklı ton sağlayan doğal güvenli pigment. Cilt nemini düzenler. AB Yönetmeliği 1223/2009 ve TR CU 009/2011 uyarınca, kısıtlama olmaksızın kullanılır.
MIKA (MICA)
Farklı tonlarda mineral pigmentlerle renklendirilmiş doğal mika. Öğütme de değişir: küçük parçacıklar saten parlaklık verir ve büyük parçacıklar güzelce parlar. Parçacıkların şekli sayesinde yoğun bir kaplama sağlar ve makyajı çok dayanıklı hale getirir. Bu mineral dolgu maddesi, çok çeşitli kozmetik ve görsel efektler elde etmenizi sağlar. Gölgeler, tonlar, rujlar oluşturmak için kullanılır.
YAPAY BOYALAR (SARI 5 GÖL, KIRMIZI 7 GÖL, KIRMIZI 28 GÖL)
Ürünlerimizde kullanılan sentetik boyalar dünyadaki birçok düzenleyici kurum tarafından güvenli olarak kabul edilmiştir.
Estetik için boyalar eklenir, hissi arttırır ve makyajı daha çekici ve cazip hale getirir.
Renkler duygularımızı, duygularımızı ve sağlığımızı doğrudan etkiler. Örneğin, kırmızı renk kalbin daha hızlı atmasını sağlar!

* Klinik çalışmaların sonuçlarına dayanarak Kozmetik İçerik İncelemesi (CIR) Uzman Paneli.