Besleyici krem, olgun cilt ihtiyaçları için özel olarak geliştirilmiştir. Cildinizi onarır ve tonlar, yumuşak bir beyazlatma etkisi sağlar, melanin üretimini azaltmaya ve yaşlılık lekelerinin görünümünü önlemeye yardımcı olur. 

Doğal Sibirya bitki özleri içeren besleyici kokteyl boyun, dekolte ve elleri besler.

Cildi hassas bir şekilde besler, nemlendirir ve tonlar. Yaşlanma sürecini yavaşlatmaya yardımcı olur: kolajen ve elastin eksikliğini ortadan kaldırır. Cildin doğal elastikiyetinin geri kazanılmasına yardımcı olur. Düzenli bir kullanımla kırışıklıkları yumuşatır ve derinliklerini azaltır.

  • Muz ekstresi, ödem gelişimini önler, aşırı sıvı ve toksinleri dokulardan uzaklaştırır, yumuşatır, ton verir, cildi besinler ve vitaminlerle doyurur.
  • Kırmızı üzüm özü, tonları cildi nemlendirir, yaşlanma sürecini yavaşlatır, solmayı önler, parlatıcı bir etki sağlar ve pigmentasyonun azaltılmasına yardımcı olur. Cilde parlaklık verir.
  • Viburnum özü, tonik ve onarıcı bir etkiye sahiptir, rejenerasyonu hızlandırır, iltihap ve tahrişi hafifletir. Belirgin bir büzücü, dezenfektan, antienflamatuar ve dekonjestan etkiye sahiptir.
  • Meyan kökü ekstresi, tirozinaz ve melanin enziminin üretimini azaltarak yaşlılık lekelerinin ortaya çıkmasını önler. Patojenlerle savaşmaya yardımcı olur, şişliği, tahrişi ve iltihabı azaltır.

Tavsiye edilen kullanım şekli:

Temizlenmiş yüz, boyun, kol ve dekolte bölgelerine sabah ve akşamları uygulayın.

Aktif İçerik:

Muz özleri, kırmızı üzüm, kartopu, meyan kökü, bitki özleri kompleksi ENDEMIX ™ (Sagan dale, sibirya ginsengi, kırmızı fırça, maral kök, Baykal takke).

İçindekiler: su, mısır yağı, gliseril stearat sitrat, setearil alkol, gliserin, antepfıstığı yağı, izoheksadekan, hidrojene etil heksil olivat, nar yağı, benzil alkol, sodyum akrilat kopolimer, gliserin sitrat / laktat / linoleat / oleat özü, doğal özüt, doğal, doğal sodyum, hidrojene doymamış zeytinyağı fraksiyonu, gliseril laurat, sodyum hidroksit, betain, bitki özleri kompleksi ENDEMIX ™ (Sagan dale, sibirya ginsengi, kırmızı fırça, maral kök, Baykal takke), sodyum benzoat, potasyum sorbat, ksantan zamkı, üzüm özü, kartopu özü, meyan özü.

Sipariş Ver45 ₺