Omega -3, -6, -7, -9 yağ asitleri kompleksi içeren yüz yıkama jeli, doğal bileşenler ve narin dokusu sayesinde cildinizi temizlemek için en sevdiğiniz ürününüz olacaktır.

Engerekotu,  deniz topalak ve kızılcık tohumu yağlarından elde edilen etkili omega -3, -6, -7 ve -9 asitlerin  kombinasyonu cilde  gerekli  mikro besin maddeleri sağlar.

  • Omega-3 asitleri, lipit bariyerinin yenilenmesine katkıda bulunur ve kolajen yıkımını yavaşlatarak cildi erken yaşlanmadan korur.
  • Omega-6 ve omega-7 asitleri, rejenerasyonu uyarır ve hücreleri yeniler, cilt kuruluğu  ile savaşır ve esnekliğini geri kazandırır, erken kırışıklıkları önler.
  • Omega-9 asitleri canlandırır, cildi güçlendirir ve yeniler, çevrenin yıkıcı etkisine karşı direncini arttırır.
  • Çoklu doymamış yağ asitlerinin etkisi, tahrişleri yatıştırıp cildi rahatlatmak için keten tohumu ve sütlü olgunluk yulaf özleri ile güçlendirilmiştir.
  • Ultra yumuşak formül, makyajı mükemmel bir şekilde çıkarır ve cildi kurutmadan temizler.

Her cilt tipi için uygundur.

Tavsiye edilen kullanım şekli: Hafif masaj hareketleriyle nemli cildinize uygulayın, göz çevresinden kaçının, ılık su ile durulayın.

Aktif bitki bileşimi: Kızılcık yağı ve engerekotu tohumu yağı (omega-3, -6, -9 asit kaynağı), deniz topalak yağı (omega-7 asit kaynağı ve doğal beta-karoten kaynağı), yulaf ve keten tohumu özleri, karmaşık bitki özleri Endessence (Sagan dale, sibirya ginsengi, kırmızı fırça, maral kök, Baykal takke).

Kompozisyon (INCI): aqua (su), lauramidopropil betain, sodyum kokoamphoasetat, sodyum lauroil metil izetiyonat, L-laktik asit, echium plantagineum yağı, karbomer, sodyum hidroksimetilglisinat, gliserin-2 kokoat, anona cherimolya, fitometiramin, sodyum hidroksipil; deniz topalak meyve yağı, lavandula angustifolia (lavanta) çiçek yağı, cymbopogon flexuosus (limon otu) yaprak yağı, amaranthus paniculatus (amaranth) özü, su aygırı (yulaf) özü, avena sativa (yulaf) kernel (keten tohumu) tohumu ekstresi, tesisinin karmaşık Endessence özler (Rhododendron adamsii özü, senticosus (eleuthero) kök ekstresi, rhaponticum carthamoides (maral’ait kök) kök ekstresi, rhodiola quadrifida özü, Scutellaria baicalensis ekstresi), tokoferol, lesitin, askorbil palmitat ,gliseril stearat, sodyum benzoat, potasyum sorbat, gliseril oleat, sitrik asit

Sipariş Ver42 ₺