Paracleanse Triple Set, paraziter hastalık semptomlarının birçoğunun belirtilerine karşı savaşmaya, ortadan kaldırmaya, bağırsakların, karaciğerin ve safra sisteminin onarımına yardımcı olan tamamen doğal bir 3 aşamalı bitkisel temizleme programıdır.

Aşağıdaki açıklanamayan sorunları uzun süre yaşadıysanız, büyük olasılıkla:

  • baş ağrısı,
  • eklem ağrıları,
  • sindirim problemleri,
  • mevsimsel alerjiler veya
  • hayvanlara alerjisi var,
  • deri döküntüleri
  • ve sivilce.

Vücudunuz Parazitler tarafından işgal edildi! Temizlenme zamanı.

“Trigelm”, bağırsak ve biliyer sistemin ana paraziter hastalıklarını düzeltmek ve önlemek için tasarlanmış üç fazlı bir anti-parazitik programdır.

Paracleanse Triple Set FAZ I. Bağırsakların ve safra yollarının temizlenmesi “Trigelm. Formül 1: Paracleance
Bu karmaşık bitki kompleksinin asıl görevi, aktif antiparaziter etkiler için bağırsakları ve safra yollarını hazırlamaktır. Paraziter enfeksiyonların safra yollarında spazm yarattığı ve bağırsak kitlelerinin hareketini bozduğu bilinmektedir. Bu engeli ortadan kaldırmazsanız, antiparaziter maddeler tam anlamıyla parazitlere ulaşamazlar ve bloke olurlar. Bu nedenle, parazitlere karşı mücadele, bağırsakların temizleme ve safra yollarının normal açıklığını, kekik, solucan otu, sinameki özütleri, kavak kabuğu ve sarımsak yardımı ile geri kazanılması aşamasıyla başlar. Aynı zamanda, “Paralaks” ın bileşenleri de hafif bir antiparaziter etkiye sahiptir.

Paracleanse Triple Set FAZ II Antiparaziter yumruk “Trigelm. FORMÜL 2: Phytopar “
Fitopar”, bağırsak ve safra yollarının ön hazırlığı ile aktivitesi daha da arttırılmış olan en güçlü antiparaziter bileşenleri içerir.
Bağırsak parazitleri ile ilgili en etkili bileşenlerden birinin etkisi – centaury – bir başka güçlü antiparaziter bitki – tansy. Ek olarak, rezene ekstresi parazitler üzerinde felç edici bir etkiye sahiptir, sinirin bağırsakları zamanında temizlemesine yardımcı olur ve rahatsızlığı azaltır.
Doğal antiparaziter ajanlar sadece küçük parazitlerin ölümünü sağladığı için (sadece büyük parazitleri immobilize ederler), bu süre boyunca Paralaks kompleksinin alımı devam eder, bu da bir süre bağırsakta kalma yeteneğini kaybetmiş parazitlerin zamanında ortadan kaldırılmasını sağlar.

Paracleanse Triple Set FAZ III. Kurtarma ve ikincil önleme “Trigelm. FORMULA 3: Enterovit ”
Üçüncü fazın asıl amacı, bir yandan vücudun toksik etkilerini önlemek ve diğer yandan kalıntı parazitleri yok etmek için güçlü bir antiparazitik etkiden sonra intestinal mikrofloranın restorasyonunu sağlamak ve antiparazitik arka plandaki kademeli bir düşüşü sağlamaktır. Enterovit’in yaptığı tam olarak bu. Karanfil balı ile birlikte zencefil ve bergamot yağı safra yollarında güçlü bir balya sağlar ve hafif bir anti-parazitik etkiye sahip olmaya devam eder; Viburnum püresi bağırsak mikroflorasının yenilenmesine yardımcı olur.

Paracleance Triple Set adından da anlaşılacağı üzere Formül 1, Formül 2 ve Formül 3 olmak üzere 3 kutu üründen oluşmaktadır. Bu ürünlerden Formül 1 30, Formül 2 ise 60 kapsül içerirken Formül 3 toplam 200 gramlık toz formundadır.

Tavsiye edilen kullanım şekli: 

Aşama I Hazırlık (1. Gün ve 2. Gün): Formül 1 Paralaks – yemeklerle birlikte günde 3 defa 1 kapsül.

Aşama II Bir antiparaziter şokun oluşması (3-6 gün): Formül 1 Paralaks – 1 kapsül yemek sırasında günde 2 kez, Fitopair – sabah 3 kapsül ve akşam yemeklerinde 2 kapsül.

Aşama III Antiparaziter yumruk (7-14 gün): Formül 1 Paralaks – Günde 2 kez öğünlerle birlikte 1 kapsül, Fitopar – Sabahları 3 kapsül ve öğünlerle birlikte 2 kapsül, Enterovit – 1 kahve kaşığı 4 kez Suda veya bitki çayında çözünmüş gün (bitkisel çaylar Kuril Sai veya Aminai Em kullanabilirsiniz).

Aşama IV İyileşme (15. ve 16. günler): Enterovit – günde 4 kez 1 kahve kaşığı, suda veya bitki çayında çözülür (bitkisel çayları Kuril Sai veya Aminai Em kullanabilirsiniz).

Kullanmadan önce doktorunuza danışmanızı öneririz.

Aktif içerik: 

Paralaks. Formül 1
Solucan otu çiçekleri, sinameki özü, yabani sarımsak özü, kavak kabuğu özü, kekik.
Fitopar. Formül 2
Solucan otu çiçekleri, centaury çimen, rezene özü.
Enterovit. Formül 3
Doğal bal, kartopu çiçeği, yenibahar tozu, zencefil, bergamot yağı.

3 “Paralaks kapsülü” içerir:
BİLEŞEN ADI AĞIRLIK CPR%
antrakinon 36 360
Flavonoidler (rutin) 7.2 24

* Önerilen günlük alım miktarı