Değerli yağlara sahip bir canlandırıcı kadife emülsiyonu ve vernikli cilt mantarının özü,

  • Gözenekleri temizler,
  • Optimum nem seviyesini geri kazandırır,
  • Cildi yumuşatır,
  • Agresif çevresel faktörlerin neden olduğu stres izlerini ortadan kaldırır,
  • Göz çevresi de dahil olmak üzere hassas ciltler için uygundur.

Günlük temizleme ritüelinizi eksiksiz bir keyfe dönüştürün! Ultra narin temizleyici krem, sabun bazlı temizleyicilerin kullanılamadığı hassas ciltler için bile uygundur. Cildi yumuşatan Sibirya sedir yağı ve keten tohumu ekstresi ile zengin bir antioksidan kaynağı olan Altay Reishi mantarı ekstresinin üzerine kurulu bitkisel formülü sayesinde cildi kurutmadan kirleri ve dekoratif kozmetik kalıntılarını etkili bir şekilde ortadan kaldırır.

Güzellik ritüelinize mükemmel bir başlangıç! Tonik bir yumuşatıcı, peynir altı suyu konsantresi ve Experalta Platinum nemlendiricilerle istediğiniz gibi bitirin.

Tavsiye edilen kullanım şekli: 

Hafif masaj hareketleriyle nemli cildinize uygulayın, göz çevresinden kaçının, ılık su ile durulayın. Baz temizleyici olarak gerektiği kadar uygulayın.

Aktif İçerik:

Sibirya sedir ve soya fasulyesi yağları, arnika özleri, amaranth, ebegümeci, keten tohumu, meyan kökü ve vernikli tart.

İçindekiler: su, gliserin, disodyum lauril sülfosüksinat, sodyum kokoil izetiyonat, üre, mısır nişastası, setearil alkol, hidroksietil üre, propandiol, hidrojene hint yağı, 1,2-heksandiol yağı, sedan yağı, sedan yağı, sedan yağı, sedan yağı kokoamidopropil betain, laktik asit, koku, sklerotium reçinesi, kaprilhidroksamik asit, arnika çiçeği özü, amaranth özü, hibiscus özü, keten tohumu özü, meyan özü, vernikli tart özü Ayak, tokoferol, sitrik asit.

İçindekiler (INCI) / İçindekiler: aqua (su), gliserin, disodyum lauril sülfosüksinat, sodyum kokoil izetiyonat, üre, ze mays (mısır) nişastası, setearil alkol, hidroksietil üre, propandiyol, hidrojene hint yağı, 1,2-heksandiol; sakız, pinus sibirica (sedir) tohumu yağı, glisin soja (soya fasulyesi) yağı, pantenol, ksantan sakızı, titanyum dioksit, kocamidopropil betain, L-laktik asit, parfum, sklerotium zamkı, kaprilhidroksamik asit, arnika montana çiçek özü, amarasus ) ekstresi, hibiscus sabdariffa çiçeği ekstresi, linum usitatissimum (keten tohumu) tohumu ekstresi, glycyrrhiza glabra (meyankökü) kök ekstresi, ganoderma lucidum (lingzhi mantarı) ekstresi, tokoferol, sitrik asit.

Sipariş Ver65 ₺